Informacje

Kontakt

RęczneDzieło pl - Polskie Rękodzieło

ul.Reymonta 3/2

45-065 Opole

E-mail:
Telefon:
579129175

O sprzedającym

RęczneDzieło.pl - Polskie Rękodzieło to wyjątkowy sklep internetowy, w którym znaleźć można jedynie wyroby wykonane ręcznie, wyprodukowane z czystych, ekologicznych materiałów przyjaznych człowiekowi i naturze.

Unikatowe torebki ręcznie filcowane, filcowa biżuteria, wszystkie projekty autorskie, wykonane w pojedynczych egzemplarzach.

Wszystko to sprawia, że jest to miejsce dla osób poszukujących czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego, dla osób pragnących wyróżnić się z tłumu, dla osób poszukujących czegoś przyjemniejszego niż tani, kolorowy, plastik.


Jeden wyrób, to kilka dni pracy mięśni i twórczego umysłu, więc nie można wycenić takich wyrobów w kwotach porównywalnych z chińskimi, marketowymi błyskotkami, pamiętaj o tym proszę. Pomyśl jaka jest Twoja dniówka i pomnóż razy kilka.

A co zyskujesz?
Wyjątkowy, unikatowy dodatek, jakiego nie ma nikt inny! Dopracowany w każdym calu, z dbałością o piękno i jakość. A przede wszystkim naszyjnik czy torebkę wykonaną z sercem przez żywego człowieka!

Płatność/dostawa

W ciągu 24 h otrzymasz e-mai z danymi do przelewu.

Do kwoty zakupionego towaru należy dodać 15 zł za przesyłkę.

Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłka następuje w ciągu 1 dnia roboczego Pocztą Polską. Po 2-4 dniach powinna znaleźć się u Klienta.

Możliwy też odbiór osobisty w Opolu - bezpłatnie

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt pod adresem sklep@recznedzielo.pl

Pozdrawiam Serdecznie

Jirsa Filc

Regulamin

Inne